2 szt. zginalne system połączeń - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

2 szt. zginalne system połączeń

Ortezy, Protezy > Ortezy tylne > Kolanowa

W niektórych przypadkach, kiedy istnieje ryzyko nadmiernego obciążenia sąsiedniej kończyny, polecamy zastosowanie dwóch połaczonych ze soba ortez. Jeżeli jedna z ortez ma być używana czasowo osobno, należy do niej dokupić dodatkowo system połączeń. Ortezy uszyte są z materiału wodoodpornego typu kodura, z wypełnieniem z pianki poliuretanowej oraz włókniny, od wewnątrz posiadają podszewkę. Po bokach zastosowano 2 zginalne na zawiasach szyny aluminiowe (na życzenie, jedna z ortez może być zastabilizowana na stałe). Ortezy usztywniają kończynę, nie pozwalając na wychylanie boczne.
Dostępne kolory : czarny, chaber. Jeżeli klient nie zaznaczy, orteza zostanie wykonana w kolorze czarnym.
Cena ortez uzależniona jest od wielkości psa. Przy dokonywaniu zakupu proszę kierować się długością podudzia "B" (odległość od przepki kolanowej w dół do zakończenia ortezy. Zwykle jest to połowa odległości pomiędzy stawem kolanowym a skokowym).

Podane w koszyku rozmiary, są tylko wyznacznikiem ceny. Składając zamówienie, należy podać dokładne wymiary, według instrukcji na naszej stronie.
Aby prawidłowo zmierzyć psa, prosimy zapoznać się z instrukcją "F" na stronie  <a href=" http://firma-admiral.pl/pobieranie-miary.html"> Pobieranie miary </a>

2 ortezy kolanowe zginal.+ syst. poł.

2 ortezy kolanowe zginal.+ syst. poł.

220,00 zł Dodaj

Do wybranej ortezy proponujemy zakup miękkiej wkładki.
Wkładka jako osobny element, będzie posiadała kształt zamówionej ortezy.
Zakładana wraz z nią i dociskana rzepami, dodatkowo zabezpieczy kończynę przed odparzeniami.

Wkładka

Wkładka

10,00 zł Dodaj

Do zespolenia wszystkich elementów (ortezy oraz systemu połączeń) polecamy szelki przedpiesiowe. Używanie tych szelek nie powoduje ucisku na tchawicę ani wyrostki barkowe, przez co nie są kontuzjogenne.

Szelki przedpiersiowe

Szelki przedpiersiowe

90,00 zł Dodaj

Ortezy kolanowe, tak jak wszystkie nasze produkty, wykonujemy również dla piesków miniaturowych,
których waga wynosi poniżej 2 kg, takich jak : York, Toy Rosyjski, Maltańczyk, Papillon, czy Chihuahua.
Z uwagi ma mały rozmiar ortezy nie musi ona posiadać usztywnień metalowych, ponieważ materiał z jakiego jest wykonana, ma wystarczającą sztywność. Takie ortezy proponujemy zakupić do pary zarówno na lewą , jak i prawą tylną łapkę. Powoduje to lepszą stabilność i równowagę psa. Całość podtrzymywana jest wtedy grzbietowo, za pomocą układu cienkich paseczków lub innego elementu łączącego dwie ortezy, z dopięciem do szelek psa.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego