Domki Letniskowe - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

Domki Letniskowe

Wczasy z Admirałem

Serdecznie zapraszamy do letniego wypoczynku w Ośrodku ADMIRAŁ w miejscowości Wicie koło Darłowa.
Więcej informacji na stronie OŚRODEK ADMIRAŁ
Posiadamy nowoczesne duże domki do 8 osób, oddane do użytku w 2017r.
Parter domku składa się z salonu w którym znajduje się część wypoczynkowa z TV oraz jadalnią. W drugiej części usytuowano aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalę, kuchenkę ceramiczną, zlewozmywak, z szeregiem użytecznych szafek z zastawą dla 8 osób. Dalej znajduje się pokój sypialny dla dwóch osób z dużym łóżkiem. Obok łazienka z WC, natryskiem i umywalką. Na pierwsze piętro prowadzą schody do dwóch sypialni, gdzie znajdują komody, szafki nocne i kolejne 4 łóżka.
W domkach nie przewidujemy zwierząt, natomiast dysponujemy polem kamperowo-namiotowym oraz przyczepą kempingową, gdzie zwierzęta są mile widziane.
Wicie, to pięknie położona, malownicza wieś nadbałtycka, o specyficznym mikroklimacie, znajdująca się na środkowym wybrzeżu Bałtyku, w bliskim sąsiedztwie jeziora Kopań. Możemy tutaj znaleźć zarówno brzeg piaszczysty, poprzez drobne kamienie, aż do wydm klifowych, porośniętych pięknymi lasami. Naturalny charakter tego miejsca, daje nam możliwość podziwiania różnorakich zwierząt gospodarskich, kosztowania prawdziwego mleka, sera, czy zdrowych jaj prosto od kur.
Cisza, spokój, odległość od morza ok. 200 m – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
Wspaniały klimat, powietrze pełne jodu, a nocą dobiegający uszu szum morza, to atuty tego miejsca.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego