Uprząż kamizelkowa - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

Uprząż kamizelkowa

Uprzęże i nosidła

Uprząż pozwala na podnoszenie i podtrzymywanie psa szczególnie z niedowładami kończyn przednich, w paraliżach, spondylozie, chorobach neurologicznych, dysplazji, po wypadkach, operacjach oraz stanach osłabienia w wieku starczym. Uprząż wspomaga sprowadzanie i wprowadzanie psa po schodach.
Część wierzchnia wykonana z materiału wodoodpornego na podszewce z wkładem usztywniającym z pianki poliuretanowej.
Pod brzuchem oraz w części przedpiersia zastosowano podkładki, w których znajdują się regulowane taśmy nośne. Podkładki zapobiegają odgnieceniom podczas unoszenia psa.
Uprząż wyposażona jest w uchwyty przy grzbiecie oraz odpinaną długą rączkę.
Ilość uchwytów oraz długość rączki uzależnione są od wielkości psa.
Do wyboru kolory : czarny, niebieski .

W celu zamówienia usługi uszycia uprzęży należy wybrać przedział, według większego z obwodów klatki piersiowej i brzucha, a następnie kliknąć w koszyczek.

Dalsze wymiary proszę pobrać według instrukcji "A" na stronie Pobieranie miary i podać je w formularzu.
Uprząż kamizelkowa

Uprząż kamizelkowa

155,00 zł Dodaj

Uprząż kamizelkowa może dodatkowo posiadać usztywnienia w postaci dwóch aluminiowych szyn, biegnących wzdłuż boków kamizelki, nadając jej charakter gorsetowy.
Dla lepszego zobrazowania , na zdjęciu poniżej widać wysuwalne szyny, które w efekcie końcowym ( według życzenia zamawiającego ), mogą być zaszyte i niewidoczne.
Szyny polecamy do wszystkich uprzęży kamizelkowych bez względu na to czy pies cierpi na dolegliwości ze strony kręgosłupa czy nie, ponieważ nadają uprzęży większą sztywność i lepiej stabilizują korpus psa.

Na szyny gorsetowe należy się zdecydować w chwili składania zamówienia uprzęży kamizelkowej, klikają w koszyczek poniżej.

Szyny gorsetowe (2 szt.)

Szyny gorsetowe (2 szt.)

58,00 zł Dodaj
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego