2 szyny - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

2 szyny

Ortezy, Protezy > Ortezy przednie > Nadgarstkowa

Orteza nadgarstkowa uszyta jest z materiału wodoodpornego typu kodura, z wypełnieniem z pianki poliuretanowej oraz włókniny, od wewnątrz posiada podszewkę. Całość zapinana, w zależności od długości, na kilka taśm z rzepem. Jest to orteza niezginalna. Długość zamawianej ortezy, nie może przekroczyć zgięcia łokciowego.
Prezentowana orteza posiada dwie boczne szyny, wszyte na stałe.
Dostępne kolory : czarny, chaber. Jeżeli klient nie zaznaczy, orteza zostanie wykonana w kolorze czarnym.


Orteza nadgarstkowa 2 szyny

Orteza nadgarstkowa 2 szyny

150,00 zł DodajPodane w koszyku rozmiary, są tylko wyznacznikiem ceny. Składając zamówienie, należy podać dokładne wymiary, według instrukcji na naszej stronie oraz która kończyna (lewa, czy prawa).

W celu zamówienia usługi uszycia ortezy należy wybrać z listy przedział, w którym zawiera się zmierzona długość A, kliknąć w koszyczek, a następnie w formularzu uzupełnić wszystkie wymiary (A, 1, 2).

 

Najlepiej zmierzyć na leżąco.

Do wybranej ortezy proponujemy zakup miękkiej wkładki. Zakładana wraz z nią i dociśnięta rzepami, dodatkowo zabezpieczy kończynę przed otarciem.
Wkładka jako osobny element, będzie posiadała kształt zamówionej ortezy i należy ją kupić, klikając na koszyczek z tym samym rozmiarem co orteza.

Wkładka do ortezy nadgarstkowej

Wkładka do ortezy nadgarstkowej

12,00 zł Dodaj
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego