Uprząż kamizelkowa MAX - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

Uprząż kamizelkowa MAX

Uprzęże i nosidła

Uprząż pozwala na podnoszenie i podtrzymywanie psa szczególnie z niedowładami kończyn tylnych, w  paraliżach, spondylozie, chorobach neurologicznych, dysplazji, po wypadkach, operacjach oraz stanach osłabienia w wieku starczym. Uprząż wspomaga sprowadzanie i wprowadzanie psa po schodach.
Część wierzchnia wykonana z materiału wodoodpornego na podszewce z wkładem usztywniającym z pianki poliuretanowej.
Pod brzuchem oraz w części przedpiersia zastosowano podkładki, w których znajdują się regulowane taśmy nośne. Podkładki zapobiegają odgnieceniom podczas unoszenia psa.
Uprząż wyposażona jest w uchwyty przy grzbiecie oraz odpinaną długą rączkę.
Ilość uchwytów oraz długość rączki uzależnione są od wielkości psa.

W części tylnej znajdują się odpinane szelki, wykonane z impregnowanej tkaniny, wypełnione miękką włókniną.
Uprząż jest tak skonstruowana, że pozwala bezpiecznie unosić psa do góry, dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru ciała, na  poszczególne punkty podporu ( brzuch, pachwiny tylne i przedpiersie).
Do wyboru kolory : czarny, niebieski .

W celu zamówienia usługi uszycia uprzęży należy wybrać przedział, według większego z obwodów klatki piersiowej i brzucha, a następnie kliknąć w koszyczek.

Dalsze wymiary proszę pobrać według instrukcji "A" na stronie Pobieranie miary  i podać je w formularzu.


W trakcie realizacji zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu pobrania miary według instrukcji "B" i "C".

Uprząż kamizelkowa MAX

Uprząż kamizelkowa MAX

200,00 zł Dodaj

Uprząż kamizelkowa może dodatkowo posiadać usztywnienia w postaci dwóch aluminiowych szyn, biegnących wzdłuż boków kamizelki, nadając jej charakter gorsetowy.
Dla lepszego zobrazowania , na zdjęci
ach poniżej widać wysuwalne szyny, które w efekcie końcowym ( według życzenia zamawiającego ), mogą być zaszyte i niewidoczne lub tunel może być zapinany na rzep.
Szyny polecamy do wszystkich uprzęży kamizelkowych bez względu na to czy pies cierpi na dolegliwości ze strony kręgosłupa czy nie, ponieważ nadają uprzęży większą sztywność i lepiej stabilizują korpus psa.
Na szyny gorsetowe należy się zdecydować w chwili składania zamówienia uprzęży kamizelkowej, klikają w koszyczek poniżej.

Szyny gorsetowe (2 szt.)

Szyny gorsetowe (2 szt.)

55,00 zł Dodaj
 

Dla psów ras dużych i olbrzymich szczeglnie polecamy akcesoria, które dodatkowo wspomogą obsługę psa.
Rączka lędźwiowa - podciąga do góry tylną część psa, co ma znaczenie w chwili kiedy chcemy wprowadzić go na przykład do samochodu, bądź pomóc przy wchodzeniu na schody.
Taśma naramienna - szerokość 4 cm na regulatorze. Przełożona przez ramię osoby prowadzącej psa, pomaga rozłożyć równomiernie jego ciężar, przenosząc część udźwigu na barki. W takiej sytuacji ręce pozostają wolne lub można przytrzymywać nimi inne uchwyty znajdujące się w uprzęży.

Rączka lędźwiowa

Rączka lędźwiowa

20,00 zł Dodaj
Taśma naramienna

Taśma naramienna

50,00 zł Dodaj

Nasze uprzęże są bardzo uniwersalne i mają również zastosowanie w wózkach dla psów i kotów.

 
 

Ciężki przypadek psa z nadwagą. Jamniczek który podwoił niebezpiecznie swoją masę ciała, nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Zastosowano uprząż z kółkami.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego