Ochraniacz na staw skokowy - Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla psów i kotów

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ochraniacz na staw skokowy

Ochraniacze

Ochraniacz dzięki zastosowaniu miękkich wkładów, zabezpiecza guz piętowy oraz kostkę boczną kości strzałkowej przed urazami. Zapinany na rzepy.
Dostępne kolory : czarny.

Ochraniacz na staw skokowy

Ochraniacz na staw skokowy

180,00 zł Dodaj

W celu zamówienia usługi uszycia ochraniacza należy wybrać z listy przedział, w którym zawiera się zmierzona długość A, kliknąć w koszyczek, a następnie w formularzu uzupełnić wszystkie wymiary (A,B,1,2,3).

Wskazówki do miary:
- długość A powinna być mierzona od guza piętowego do początku opuszki śródstopia (bez niej),
- długość B mierzymy od guza piętowego w górę. Powinna mieć podobną długość jak A (takie ramiona cyrkla), ale nie może przeszkadzać w zgięciu pod kolanem,
- obwody mierzymy ściśle, bez luzu.

Najlepiej mierzyć na leżąco

Podane wymiary muszą odzwierciedlać rzeczywiste wymiary kończyny. Jest to szczególnie ważne przy obwodach, proszę mierzyć je ściśle, bez luzu. Wykonując ochraniacz my dodajemy do obwodu, żeby po zapięciu pasował na wymiar podany w zamówieniu.

Ochraniacz jest wyrobem tekstylnym. Kontakt z twardą, szorstką powierzchnią będzie powodował szybsze niszczenie produktu i nie będzie to podstawą do reklamacji.

Wyrób nie nadaje się dla psów, które przebywają ciągle na dworze.  Jeżeli ochraniacz się zamoczy, to należy go zdjąć i wysuszyć przed ponownym założeniem.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego